Våre Ansatte

Ingebjørg Heimdal

Aut. regnskapsfører og daglig leder fra og med sept -08, ansatt i 1997.

Tlf: 37 28 00 54

E-post: ingebjorg@birkenes-regnskap.no

Torunn Foss Wergeland

Aut. regnskapsfører, ansatt i 1996.

Tlf: 37 28 00 57

E-post: torunn@birkenes-regnskap.no

Linn Grødum Homme

Regnskapsfører, ansatt i 2009.

Tlf: 37 28 00 59

E-post: linn@birkenes-regnskap.no

Arild Jacobsen

Regnskapfører, ansatt i 1996, med bred erfaring og lang praksis.

Tlf: 37 28 00 55

E-post: arild@birkenes-regnskap.no

Mette Vegusdal

Aut. regnskapsfører, ansatt i 2004.

Tlf: 37 28 00 58

E-post: mette@birkenes-regnskap.no

Thomas Espegren

Regnskapsfører, ansatt i 2014.

Tlf: 37 28 00 51

E-post:thomas@birkenes-regnskap.no

Inger Lise Mollestad

Aut. regnskapsfører, ansatt i 1999.

Tlf: 37 28 00 56

E-post: inger.lise@birkenes-regnskap.no

Terje Grødum

Aut. regnskapsfører, ansatt i 2008.

Tlf: 37 28 00 53

E-post: terje@birkenes-regnskap.no

Tore Haugen

Regnskapsfører, ansatt i 1999.

Tlf: 37 28 00 50

E-post: tore@birkenes-regnskap.no